I
OLEJNICZAK

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA S.C.

STANISZEWSKA

O NAS

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą.

Staramy się aby nasz zespół był zawsze do Waszej dyspozycji ...

więcej


GRAFIK

Grafik naszych dyżurów.

Jesteś zainteresowany kto z naszego zespołu aktualnie pełni dyżur? Pobierz plik w formacie PDF.

PDF


Aktualności

Nasze wiadomości

Tu znajdziesz wiadomosci na temat bieżących spraw dotyczących naszej firmy ...

więcej

O NAS

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą.

Nasi lekarze stale się kształcą na konferencjach i kursach, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco w oparciu o standardy europejskie. 

Staramy się aby nasz zespół był zawsze do Waszej dyspozycji i swoje usługi świadczymy na najwyższym możliwym poziomie.lek. wet. Agnieszka Staniszewska -Grzelak

Dyplom ukończenia Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie otrzymałam w 2005 roku. Do 2007 roku pracowałam w gabinecie weterynaryjnym w Białymstoku. W 2012 roku po ukończeniu studium specjalizacyjnego otrzymałam tytuł Specjalisty chorób psów i kotów

lek.wet. Ewelina Olejniczak

Dyplom ukończenia Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim otrzymałam w 2005 roku. Przez pierwsze dwa lata pracowałam w Klinice Weterynaryjnej na ul. Stryjskiej w Gdyni. W 2012 ukończyłam studium specjalizacyjne i otrzymałam tytuł Specjalisty chorób psów i kotów. Jestem właścicielką psa Bąbla, który wiernie towarzyszy mi w codziennej pracy.

lek.wet. Anna
Chojnacka

Studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie ukończyłam w lutym 2017 roku. Podczas studiów uczęszczałam w ramach wolontariatu do gabinetu weterynaryjnego dr.Moniki Leśnik - Strzeżek i schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach, które brało udział w akcji darmowych sterylizacji. Tam też można było zobaczyć wiele innych ciekawych zabiegów i przypadków klinicznych. Staż zawodowy odbywałam w Rumi u dr.Jerzego Kończaka, gdzie wiele się nauczyłam i zdobyłam pierwsze doświadczenia zawodowe. Moje zainteresowania w dziedzinie weterynarii to choroby wewnętrzne, dermatologia i chirurgia miękka. Prywatnie jestem właścicielką wesołego i pełnego temperamentu szczeniaka Cavalier spaniel o imieniu Nefrie.

lek.wet. Agnieszka Pobłocka

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie w 2018 roku. Podczas studiów byłam wolontariuszką w lecznicy weterynaryjnej dr Obijalskiego, gdzie zbierałam pierwsze doświadczenia zawodowe. Towarzyszyłam tam też lek.wet. D. Wardowskiej w licznych badaniach echo serca, zgłębiając tajniki kardiologii, która stała się moją ulubioną dziedziną. Prywatnie całe życie byłam miłośniczką kotów, choć teraz zimnym nosem wita mnie flat coated retriever o imieniu Frankie.

lek.wet. Marta Skrzyńska

Studia skończyłam w 2017 roku na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W czasie studiów jako wolontariusz spędziłam wiele godzin w uniwersyteckiej Poliklinice przyglądając się pracy akademickich specjalistów. Staż oraz pierwsze kroki w pracy stawiałam w gabinecie w Gniewinie. Prywatnie posiadam psa, 2 koty oraz pszczoły. W związku z tym, że pasjonuje mnie biologia i życie tych niezwykłych owadów obecnie uczęszczam do technikum pszczelarskiego.