I
OLEJNICZAK

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA S.C.

STANISZEWSKA

O NAS

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą.

Staramy się aby nasz zespół był zawsze do Waszej dyspozycji ...

więcej


GRAFIK

Grafik naszych dyżurów.

Jesteś zainteresowany kto z naszego zespołu aktualnie pełni dyżur? Pobierz plik w formacie PDF.

PDF


Aktualności

Nasze wiadomości

Tu znajdziesz wiadomosci na temat bieżących spraw dotyczących naszej firmy ...

więcej

O NAS

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą.

Nasi lekarze stale się kształcą na konferencjach i kursach, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco w oparciu o standardy europejskie. 

Staramy się aby nasz zespół był zawsze do Waszej dyspozycji i swoje usługi świadczymy na najwyższym możliwym poziomie.lek. wet. Agnieszka Staniszewska -Grzelak

Dyplom ukończenia Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie otrzymałam w 2005 roku. Do 2007 roku pracowałam w gabinecie weterynaryjnym w Białymstoku. W 2012 roku po ukończeniu studium specjalizacyjnego otrzymałam tytuł Specjalisty chorób psów i kotów

lek.wet. Ewelina Olejniczak

Dyplom ukończenia Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim otrzymałam w 2005 roku. Przez pierwsze dwa lata pracowałam w Klinice Weterynaryjnej na ul. Stryjskiej w Gdyni. W 2012 ukończyłam studium specjalizacyjne i otrzymałam tytuł Specjalisty chorób psów i kotów. Jestem właścicielką psa Bąbla, który wiernie towarzyszy mi w codziennej pracy.

lek.wet. Anna
Chojnacka

Studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie ukończyłam w lutym 2017 roku. Podczas studiów uczęszczałam w ramach wolontariatu do gabinetu weterynaryjnego dr.Moniki Leśnik - Strzeżek i schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach, które brało udział w akcji darmowych sterylizacji. Tam też można było zobaczyć wiele innych ciekawych zabiegów i przypadków klinicznych. Staż zawodowy odbywałam w Rumi u dr.Jerzego Kończaka, gdzie wiele się nauczyłam i zdobyłam pierwsze doświadczenia zawodowe. Moje zainteresowania w dziedzinie weterynarii to choroby wewnętrzne, dermatologia i chirurgia miękka. Prywatnie jestem właścicielką wesołego i pełnego temperamentu szczeniaka Cavalier spaniel o imieniu Nefrie.

lek.wet. Michał LANGOWSKI

Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego ukończyłem w 2013 roku w moim rodzinnym mieście- Olsztynie. Już podczas nauki na studiach zdobywałem praktykę w Lecznicy Zwierząt dr Obijalskiego w Olsztynie. Staż zawodowy również odbyłem pod bacznym okiem Doktora i jego wspaniałego Zespołu, który ukształtował mnie jako lekarza. Następnie przez ponad dwa lata pracowałem w przychodni weterynaryjnej w Szczytnie na samodzielnym stanowisku lekarza weterynarii, gdzie odkryłem swoją pasję - dermatologię oraz kardiologięweterynaryjną.

W codziennym życiu towarzyszy mi ukochana żona Natalia oraz Fido- mały wzrostem, lecz o wielkim charakterze jamniczek szorstkowłosy. Poza niesieniem Zwierzętom pomocy uwielbiam podróże oraz kuchnie świata.