// poznajmy się //

Nasz Zespół

Działamy w trosce o dobro zwierząt

Przychodnia powstała w 2007 roku. Od pierwszych dni starałyśmy się żeby było to miejsce w którym każdy czworonożny pacjent będzie czuł się wyjątkowo. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny, wieloletnie doświadczenie oraz liczne kursy i szkolenia pozwalają nam dbać o Waszych kudłatych przyjaciół na najwyższym poziomie. Zapraszamy do naszej lecznicy.

Poznaj nasz zespół

Dyplom ukończenia Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie otrzymałam w 2005 roku.

Do 2007 roku pracowałam w gabinecie weterynaryjnym w Białymstoku. W 2012  roku po ukończeniu studium specjalizacyjnego otrzymałam tytuł Specjalisty chorób psów i kotów.

Dyplom ukończenia Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim otrzymałam w 2005 roku.

Przez pierwsze dwa lata pracowałam w Klinice Weterynaryjnej na ul. Stryjskiej w Gdyni. W 2012 ukończyłam studium specjalizacyjne i otrzymałam tytuł Specjalisty chorób psów i kotów. Jestem właścicielką psa Bąbla, który wiernie towarzyszy mi w codziennej pracy.

Praca ze zwierzętami była moim marzeniem od dzieciństwa. Mogłam je spełnić kończąc w 2009r. Weterynarię na UWM w Olsztynie.

Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam w gabinecie weterynaryjnym w Toruniu. Następnie przez pewien czas byłam inspektorem weterynaryjnym, jednocześnie pracuje jako wolontariusz w lecznicach w Inowrocławiu.

W 2020r. ukończyłam studia specjalistyczne z zakresu „Chorych psów i kotów” na SGGW w Warszawie. Moje główne zainteresowania w dziedzinie weterynarii to szeroko pojęta interna. W chwilach wolnych zgłębiam tajniki terapii behawioralnej naszych braci mniejszych, a szczególnie cenię sobie czas spędzony z najbliższymi. Moim pierwszym pacjentem i zarazem najukochańszym przyjacielem przez 15 lat był Golden Retriever o imieniu Borol.

Nasza Przychodnia