I
OLEJNICZAK

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA S.C.

STANISZEWSKA

O NAS

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą.

Staramy się aby nasz zespół był zawsze do Waszej dyspozycji ...

więcej


GRAFIK

Grafik naszych dyżurów.

Jesteś zainteresowany kto z naszego zespołu aktualnie pełni dyżur? Pobierz plik w formacie PDF.

PDF


Aktualności

Nasze wiadomości

Tu znajdziesz wiadomosci na temat bieżących spraw dotyczących naszej firmy ...

więcej

Aktualności

27 Czerwiec 2018r. 

Szanowni Państwo informujemy ze od lipca lek.wet. Agnieszka Staniszewska-Grzelak idzie na urlop macierzyński . Od poniedziałku zastąpi ją lek.wet. Marta Skrzyńska.

8 Maj 2018r. 

Szanowni klienci chcieliśmy poinformować że zakończyliśmy współ pracę z lek.wet. Michałem Langowskim. W niedalekiej przyszłości zastąpi Go lek. wet. Agnieszka Pobłocka

25 Kwiecień 2018r. 

Szanowni pacjenci czas na mały odpoczynek i naładowanie baterii w dniu 02.05.2018 lecznica będzie nieczynna. Zapraszamy w piątek 04.05.2018 od godziny 10. Jednocześnie cały zespół Przychodni Staniszewska i Olejniczak życzy udanego i ciepłego długiego weekendu.

27 Listopad 2017r. 

Informujemy, że w najbliższą sobotę (02.12.), z powodu remontu, nasza przychodnia w Wejherowie będzie NIECZYNNA. Za ewentualne utrudnienia bardzo przepraszamy!

23 Październik 2017r. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w lęborku została otwarta pracownia rentgenowska.

05 Lipiec 2017r. 

Serdecznie zapraszamy na fanpage naszej przychodni https://www.facebook.com/lecznicawejherowo/ Na stronie znajdą Państwo grafik dyżurów lekarzy na każdy tydzień. Dzięki Fanpagowi będziemy mogli odpowiadać na bieżąco na przesyłane wiadomości. Na stronie będą znajdować się aktualności i wszystkie informacje związane z naszą lecznicą . Serdecznie zapraszamy do obserwowania i polubienia naszej strony abyśmy mogli być dla Państwa bardziej dyspozycyjni.

01 marca 2017r. 

Aby poprawić kontakt z naszymi Klientami zmieniliśmy wizerunek naszej firmy w Internecie. Odsłona nowej strony inernetowej zawiera dodatkowo nasz grafik dyżurów.

02 maja 2016r. 

W tym dniu przychodnie w Wejherowie i Lęborku będą nieczynne. Spowodowane jest to adaptacją naszego sprzętu w nowym lokalu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

30 kwietnia 2016r.

W dniu dzisiejszym przenosimy sprzęt do nowo otwartego lokalu w Lęborku przy ulicy Mściwoja 12/1. Mamy nadzieję, że lokal będzię Państwu równie dobrze służył jak poprzedni.

11 sierpnia 2014r. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w dniu dzisiejszym otworzyliśmy pracownię rentgenowską w Wejherowie.

01 marca 2011r. 

Otworzyłyśmy drugi gabinet w Lęborku na osiedlu Sportowym.

01 września 2009r. 

W tym dniu uroczyście otworzyliśmy naszą pierwszą przychodnię weterynaryjną w Wejherowie.